Oferta

Folia stretch ręczna transparent/czarna

Folie stretch używane są przede wszystkim do pakowania i zabezpieczania produktów, począwszy od ładunków zbiorczych na paletach, po przedmioty jednostkowe o dużych gabarytach. Ze względu na małe grubości i wysoką wytrzymałość gwarantującą stabilność ładunku, folia stretch jest najbardziej ekonomicznym sposobem pakowania produktów.

Cechy produktu:
Szerokość: 500 mm
Grubość: 23 mikrony
Kolor: przeźroczysty/czarny
Średnica wewn. tuleji: 50 mm
Wagi rolek:
- 1 kg brutto transparent/czarna
- 1,5 kg brutto transparent/czarna
- 2 kg brutto transparent/czarna
- 2,5 kg brutto transparent/czarna
- 3 kg brutto transparent/czarna
- 3,3 kg brutto transparent/czarna
Jakość: bardzo dobra
Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zrobić każdy nawój!Folia stretch minirap

Folia MINI-STRECH inaczej MINI-RAP lub potocznie "granat" to idealne rozwiązanie zajmujące stałą pozycję w grupie materiałów opakowaniowych.

Cechy produktu:
Folia stretch mini transparent/czarna
- szerokość 10 cm
- waga 250 g
- gatunek: I.

Folia stretch maszynowa

Folia stretch maszynowa to przezroczysta folia stretch, przy czym w przypadku maszynowej. Służy do owijania towaru na paletach przed transportem, przy pomocy specjalnych maszyn do tego przeznaczonych. To zapewnia bezpieczeństwo podczas ładunku towaru, jak również w trakcie przejazdu. Dzięki właściwym parametrom folii, jej odporności na przetarcia oraz elastyczności można mieć pewność, że zapakowane w nią produkty nie zostaną zniszczone.
Cechy produktu:
Szerokość: 500 mm
Grubość: 23 mikrony
Kolor: przeźroczysty/czarny
Wagi rolek:
- od 15 do 17 kg
Jakość: bardzo dobra

Taśma pakowa "SMART"

- acryl
- solvent
- bisolvent

Dostępne są rożne nawoje

Taśma polipropylenowa pp

Służy do ręcznego i maszynowego opinania ładunków. Jest wydajna, wytrzymała oraz szybka i prosta w użyciu. Łatwo i trwale zgrzewa się lub pozwala łączyć za pomocą zapinek blaszanych, drucianych i plastikowych. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, pewnością łączenia, możliwością wielokrotnego użycia. Sprawdza się we wszystkich typach urządzeń. Standardowy kolor taśmy biały.

Cechy produktu
szerokość: 16mm
grubość: 0,8mm
długość: 1500m
kolor: biała
Wytrzymała i mocna

Dostępne nawoje 16, 12Folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa bardzo dobrze zabezpiecza wszelkie przedmioty, szczególnie te delikatne. Ale nie tylko to ją wyróżnia. Drugą jej najważniejszą cechą jest lekkość. Użycie nawet dużej ilość folii bąbelkowej w zasadzie nie zwiększa całościowej wagi opakowania. A to ma często duże znaczenie, jeśli chodzi o końcowe koszty transportu.

Tektura falista

Tektura falista jest materiałem, który ma szerokie zastosowanie w przemyśle, handlu, a także w użytku codziennym. Wykonana jest z wysokiej jakości tektury dwuwarstwowej, która idealnie nadaje się do zabezpieczenia towaru przed uszkodzeniami czy otarciem. Mocną stroną tektury są jej parametry, które pozwalają na szybkie i wygodne pakowanie.
W naszej ofercie dostępna jest wysokiej jakości dwuwarstwowa tektura falista w naturalnym kolorze. Jej szerokość i długość nawoju można dostosować do swoich potrzeb. Dostępne szerokości to: 80 cm, 100 cm, 120 cm, 125 cm i 150 cm. W ofercie mamy także krótką „rolkę” – 15 m.Pianka polietylenowa do pakowania
Pianka polietylenowa jest doskonałym i bardzo często wykorzystywanym materiałem do pakowania bardzo różnych przedmiotów – zarówno dużych, jak i niewielkich. Ze względu na to, że jest elastyczna, świetnie dopasowuje się do różnorodnych powierzchni. Można nią skutecznie zabezpieczyć rzeczy wielkogabarytowe – meble, maszyny. Nadaje się również do owijania małych, kruchych i podatnych na uszkodzenia przedmiotów. Jest elastyczna, a przy tym bardzo trwała, odporna na rozerwania czy uszkodzenia mechaniczne.

Przy pomocy pianki polietylenowej wypełnimy przestrzenie pomiędzy przedmiotami, zabezpieczymy dno i boki opakowania. Będzie działała stabilizująco i amortyzująco. Co istotne, pianka jest bardzo lekka. Używając jej, nie musimy obawiać się o to, że zwiększy wagę przesyłki.

Rodzaje pianki polietylenowej
W naszej ofercie znajdą Państwo pianki polietylenowe o różnych grubościach, szerokościach oraz długości nawoju. Jeśli chodzi o podstawowy parametr, którym jest grubość, oferujemy pianki: 0,8 mm, 1,0 mm, 2,0 mm, 3,0 mm i 5,0 mm grubości. Szerokość „rolek” to: 50 cm, 105 cm, 100 cm, 125 cm i 150 cm. Dodatkowo, na zamówienie, wykonujemy formatki z pianek polietylenowych. Ich wymiar i grubość dostosowujemy do indywidualnych wymagań.

Narożnik plastikowy

SPECYFIKACJA PRODUKTU:
Wymiary: 6,5cm x 3,5cm
Przeznaczony na taśmę 9-19mm
Kolor: czarny
Materiał: polipropylen PP
Cena dotyczy opakowania zbiorczego 1000szt.

PRZEZNACZENIE:
Każdy, kto przygotowuje towar do transportu i magazynowania wie, jak ważne jest jego odpowiednie zabezpieczenie, aby uchronić go przed uszkodzeniem powstałym w wyniku wstrząsów, uderzeń, czy upadków. Aby w pełni ochronić paczkę, warto postawić na plastikowe narożniki ochronne, które służą do zabezpieczania przesyłek przed uszkodzeniem ich krawędzi i narożników.

  • Zabezpieczenie przesyłek przed uszkodzeniem
  • Zapobieganie przed zgniataniem transportowanych towarów przez taśmy spinające
  • Zabezpieczenie rantów i narożników
  • Uniemożliwienie zagięcia krawędzi i uszkodzenia zawartości przesyłki
  • Specjalnie wyprofilowane zewnętrzne krawędzie narożników plastikowych powodują, że taśma którą obwiązane są pudła nie zsuwa sięZapinki do taśm

Zapinki to elementy niezbędne podczas używania wszelkiego rodzaju taśm spinających. Trwale i bezpiecznie łączą taśmy polipropylenowe (PP) i poliestrowe (PET). Stabilizują i umożliwiają ich właściwe naprężenie. Są niezawodne, wytrzymałe i łatwe w użytkowaniu.

W swojej ofercie posiadamy trzy rodzaje zapinek:

  • zapinki druciane,
  • zapinki metalowe,
  • zapinki polipropylenowe.
Rodzaj zapinki zależy od rodzaju używanej taśmy i jej szerokości.

Kaptury foliowe typu x różne rozmiary

W swojej ofercie posiadamy również kaptury termokurczliwe